تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :1
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5395
کل بازدیدها :407049

طرح تعیین تکلیف استخدام معلمین حق التدریس وآموزشیاران نهضت سواد آموزی
13 مرداد 1388
Imageبا پيشنهاد مهندس اقبال محمدي طرح تعيين تكليف استخدام معلمان حق التدريس و آموزشياران نهضت سواد آموزي در اولويت دستور كار هفتگي مجلس قرار گرفت .انشالله در آينده اي نزديك شاهد تصويب نهايي آن  باشيم و بتواينم گوشه ای ناچیز از زحمات چندين سا له همكاران سخت كوش نهضت سواد آموزي و معلمان حق التدريس را جبران نمايم .
تذكرات كتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي
12 مرداد 1388
Imageتذكرات كتبي نمايندگان مجلس به مسئولان اجرايي كشور امروز يكشنبه در صحن علني مجلس قرائت شد كه مشروح آن به شرح زير است:اقبال محمدي نماينده مردم مريوان در تذكر به وزير جهاد كشاورزي خواستار لزوم توجه به حفظ جنگل‌هاي منطقه‌اي كشور، كنترل و اطفاء به موقع حريق شد.
امنيت شهرمريوان را باز گردانيد
07 مرداد 1388
Imageاخيراً با سياست تفرقه انگيزي ازديدگاه مذهبي اختلاف سليقه هاي نظري بين علمای  اهل سنت  توسط عده اي از دشنمان اسلام در داخل و خارجي كشور موجب نفاق ودودلی  بين مردم و جامعه  روحانيت اهل سنت شده و با ترورشخصیتهاي مذهبي و متدين امنيت شهر مريوان را به خطر انداحته اند .
بازهم انفجار مين و تلفات جاني در شهرستان مريوان
05 مرداد 1388
Imageبه علت نبود كارخانه و كارگاههاي توليدي  و منبع در آمد مستمر و انسداد مرز، مردم فقير مريوان به ناچار  اقدام به كول بري از محدوده هاي مسدود شده مرز مريوان و صادر نمودن بعضي كالاهاي قاچاق و غير قاچاق به كشور عراق مي نمايند كه متاسفانه درمدتی پیش 4 نفر از مردم روستاهاي کانی کوزله  و صوفي بله از توابع شهرستان مريوان بر اثر انفجار مين به شهادت مي رسند و يكفنر ديگري از ناحيه دست و پا قطع عضو مي گردد .
چندگانگي مديريت باعث آسيب پذيري بخش كشاورزي شده است
04 خرداد 1388
Imageنماينده مردم مريوان و سروآباد گفت: باید به توليد محصولات کشاورزي توجه ويژه اي شود تا با بهينه کردن شرايط، زمينه صادرات به خارج کشور فراهم گردد.
در مرزهاي مريوان و سروآباد دو معبر ايجاد مي شود
26 ارديبهشت 1388
Imageنماينده مردم شهرستان هاي مريوان و سروآباد در مجلس شوراي اسلامي گفت: دو معبر با هدف ايجاد تجارت چمداني در مرزهاي مريوان و سروآباد به زودي ايجاد خواهد شد.
امیدواریم با حضور رهبر معظم انقلاب رنج و محرومیت کردستان زدوده شود
21 ارديبهشت 1388
Imageنماینده مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با پر اهمیت دانستن سفر مقام معظم رهبری به کردستان گفت: امیدواریم با حضور رهبر معظم انقلاب، رنج و محرومیت کردستان زدوده شود.
<< شروع < قبل 31 32 33 34 بعد > آخر >>

نتایج 331 - 337 از 337