تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :1
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5395
کل بازدیدها :407049

قاچاق مشروبات الکلی از معابر رسمی
19 شهريور 1390
Imageاقبال محمدی، حجم قاچاق مشروبات الکلی به کشور را بسیار زیاد و نگران‌کننده خواند و گفت: هم‌اکنون محموله‌های مشروبات الکلی از مبادی ورودی و معابر رسمی در مرزهای غربی کشور و در مقابل چشم مأموران دستگاه‌های نظارتی و متولی امر مبارزه با قاچاق، به کشور وارد می‌شود."اقبال محمدی"  با تشریح وضعیت بازارچه‌های مرزی استان کردستان گفت: در استان کردستان خروج و ورود کالاها در دو طرف مرز از طریق بازارچه‌های مرزی صورت می‌گیرد و دستگاه‌های دولتی بر آن نظارت کامل دارند.

وضعيت اشتغال كشور ساماندهي مي شود
19 شهريور 1390
Imageنماينده مردم مريوان و سروآباد در مجلس شوراي اسلامي اظهار اميدواري كرد دولت با ايجاد وزارتخانه جديد تعاون، كار و رفاه اجتماعي بتواند وضعيت اشتغال و مشكلات جوانان كشور را سر و سامان دهد.
 اقبال محمدي يكاري را يكي از معضلات كنوني كشور دانست و افزود: رفع مشكلات بيكاري و ايجاد اشتغال نيازمند برنامه ريزي دقيق و اصولي و مديريت علمي و تخصصي است. وي ايجاد وزارت جديد تعاون، كار و رفاه اجتماعي را امري مبارك در جهت انسجام در بخش اشتغال، رفاه و تامين اجتماعي دانست و افزود: مجلس نيز دوشادوش دولت در زمينه رفع مشكلات مردم بخصوص نسل جوان فعاليت مي كند. 
تجديدنظر وزير آموزش وپرورش در استخدام آموزشياران نهضت سوادآموزي
17 مرداد 1390
Imageنماينده مردم مريوان در مجلس طي تذكري از وزير آموزش و پرورش خواست كه در مورد وضعيت استخدام آموزشياران نهضت سوادآموزي تجديدنظر صورت گيرد. اقبال محمدي در تذكري با اشاره به حضور جمعي از آموزشياران نهضت سوادآموزي كردستان در مجلس گفت: با توجه به اصلاحيه جديد در مورد حق‌التدريسي‌ها، حق اين آموزشياران ضايع شده است. برخي از آنها سابقه‌اي بيش از 10 سال دارند اما با توجه به شرايط سني و تأهل، حدنصاب نمره‌ي علمي را كسب نكرده‌اند. وي از وزير آموزش و پرورش خواست زمينه‌اي فراهم شود كه در بارم نمره‌ي آنها تجديدنظر صورت گيرد؛ چرا كه برخي از اين آموزشياران عملا براي نيم نمره از استخدام محروم شده‌اند.

حل محرومیت‌های کردستان با اختصاص اعتبارهای کم میسر نمی‌شود
17 مرداد 1390
Imageنماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس، با بیان این که توزیع اعتبار به استان‌های کشور بسیار ناعادلانه است، گفت: جبران محرومیت‌های کردستان با این روند توزیع اعتبار امکان‌پذیر نیست."اقبال محمدی" با بیان این که در چند سال اخیر روند رشد اعتبارهای عمرانی استان کردستان مناسب نبوده است، افزود: سهم کردستان از اعتبارهای عمرانی بودجه سال جاری کشور در بخش استانی رقمی حدود 175 میلیارد تومان است، که این مقدار اعتبار برای اجرای طرح‌های عمرانی بسیار کم و نامناسب است.
قاچاق دام زنده سلامت دامداری‌ها را تهدید می‌کند
17 مرداد 1390
Imageنماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی روند فعلی قاچاق دام را تهدید جدی در راستای سلامت دامداری های کشور اعلام کرد.اقبال محمدی از ادامه قاچاق دام زنده به کشور از مرزهای شرقی خبر داد و گفت: به علت نبود نظارت بر سلامت این دام‌ها که به شیوه‌های غیربهداشتی به کشور قاچاق می‌شوند و شاهد شیوع تب برفکی در شرق کشور هستیم که این موضوع سلامت دامداری‌های کشور را تهدید می‌کند.
آموزش و پرورش در شرایط استخدام آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی تجدیدنظر کند
09 مرداد 1390
Imageنماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس با اشاره به نادیده گرفته شدن حق برخی آموزش‌یاران باسابقه نهضت سوادآموزی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواستار بازنگری این وزارتخانه در شرایط استخدام آموزش‌یاران شد.اقبال محمدی با اشاره به حضور جمعی از آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی در مجلس در روزهای گذشته، خواستار تجدیدنظر وزارت آموزش و پرورش در شرایط آزمون استخدامی آنان شد.
افزایش قیمت‌ها در ماه رمضان مردم را با مشکل روبه‌رو می‌کند
09 مرداد 1390
Imageعضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان این که مسئولان اجرایی کشور باید با دقتی زیاد قانون هدفمندی یارانه‌ها را اجرا کنند، گفت: افزایش قیمت کالاها در ماه مبارک رمضان فشار زیادی را به مردم وارد می‌کند و مسئولان اجرایی باید با نظارت مناسب از این موضوع جلوگیری کنند."اقبال محمدی" تصریح کرد: با توجه به این که اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها تأثیر زیادی در فضای اقتصادی کشور دارد، مسئولان اجرایی کشور باید با دقت و برنامه‌ریزی مناسب این قانون را اجرا کنند.
زمينه افزايش اعتبارات بازسازي مدارس كردستان فراهم است
23 تير 1390
Imageنماينده مردم مريوان و سروآباد در مجلس از افزايش اعتبارات بازسازي و مرمت مدارس كردستان در سال‌جاري خبر داد.
اقبال محمدي اظهار داشت: با توجه به رايزني‌هاي صورت گرفته با وزير آموزش و پرورش مقرر شد، سهم كردستان از اعتبارات تخريب و بازسازي مدارس افزايش يابد كه انتظار مي‌رود با پيگيري مسئولان استان اين مهم در سال جاري محقق شود. نماينده مردم شهرستان‌هاي مريوان و سروآباد در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: با توجه به قدمت بسيار زياد شماري از مدارس استان به ويژه در شهرستان‌هاي مرزي مريوان و سروآباد، نياز است تا در كمترين زمان ممكن نسبت به تخريب و بازسازي اين مدارس اقدام شود.
تاخیر در ارائه بودجه به مجلس استانها را متضرر می کند
23 تير 1390
Imageنماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی تاخیر پیش آمده در ارائه و تصویب بودجه در سال جاری را باعث ضرر استان هایی همچون کردستان عنوان کرد. اقبال محمدی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان کردستان اظهار داشت: متاسفانه بودجه سال 90 کشور با تاخیر بسیار زیادی به مجلس ارائه شد و به همین دلیل هنوز هم توزیع شهرستانی بودجه صورت نگرفته است که این روند باعث ضرر و زیان به استان های همچون کردستان می شود.
تلاش براي توسعه زيرساخت هاي فرهنگي وظيفه همگاني است
23 تير 1390
Imageعضو فراكسيون فرهنگيان مجلس شوراي اسلامي، تلاش براي توسعه همه جانبه و تهيه زير ساخت هاي توسعه از جمله دانش و فرهنگ را از وظايف همه مسئولين و دستگاهاي اجرايي دانست.   اقبال محمدي در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان سروآباد افزود: توسعه زيرساخت ها و ايجاد فضاهاي آموزشي استاندارد نيازمند همت مسئولان است و در اين زمينه مصوبات سفر مقام معظم رهبري و سفرهاي رياست محترم جمهوري و هيات دولت تاثير مهمي در توسعه آموزشي شهرستان دارد.
ت.
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 81 - 90 از 337