تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :18
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5412
کل بازدیدها :407066

کاغذبازی تنها عامل تأخیر در صدور گذرنامه
08 بهمن 1390
Imageاقبال محمدی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس هشتم ضمن اشاره به تأخیر در صدور گذرنامه و مشکل‌ساز شدن آن برای بسیاری از مردم، از نیروی انتظامی خواستار کاهش بوروکراسی اداری برای کوتاه شدن زمان صدور گذرنامه شد.اقبال محمدی ، گفت: تأخیر در زمان صدور گذرنامه یکی از آن مسائلی است که با بهانه‌های مختلف ارائه یک هفتگی آن را به مدت دو ماه طولانی می‌کنند.نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تغییر جنس کاغذ و یا افزایش ضریب امنیتی را نمی‌توان دلیل منطقی برای افزایش زمان صدور گذرنامه دانست و نهاد‌های متولی این امر باید به این موضوع سامان بخشند.

لزوم جلوگیری از آسیب دیدن اقشار مستضعف
08 بهمن 1390
Imageاقبال محمدی نماینده مردم مریوان وسروآباد ورئیس فراکسیون نمایندگان کرد گفت؛ نمایندگان چنین مناطقی نیز پس از ورود به مجلس بیشترین همت خود را مصروف جذب اعتبار عمرانی و رایزنی برای بهبود کیفیت زندگی در مناطق مذکور می‌نمایند. بی‌شک موضوع اشتغالزایی برای جوانان در مناطق محروم یکی از دغدغه‌های مهم نمایندگان مردم در مجلس محسوب می‌شود و برای رفع این دغدغه نیاز به اعتبارات جهشی و بودجه‌های تعادل‌بخشی در جهت ایجاد توازن منطقه‌ای ضروری می‌نماید.

قیمت نهاده‌های دامی نجومی شده است/ گوشت قرمز ستاره سهیل شد
08 بهمن 1390
اImageقبال محمدی نماینده مریوان وسروآباد وعضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه قیمت نهاده‌های دامی افزایش شدیدی یافته است، گفت: این موضوع موجب شده تا دامداران از تحویل دام به کشتارگاه‌ها خودداری کنند که گرانی و کمبود اخیر گوشت قرمز و دام زنده را به دنبال داشته است. اقبال محمدی اظهار داشت: حرف دامداران این است که به دنبال افزایش قیمت انواع نهاده‌های دامی، باید دام زنده به قیمت بالاتری تحویل کشتارگاه‌ها داده شود.نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از نهاده‌های دامی مورد نیاز دامداری‌ها از طریق واردات تامین می‌شود، افزود: به دنبال افزایش نرخ ارز در هفته‌های اخیر، قیمت نهاده‌های دامی وارداتی نیز افزایش یافته و از همین رو دامداران در ارائه دام زنده به کشتارگاه‌ها و بازار دچار تردید شده‌اند.

10هزار نفر منتظر تصویب طرح استخدام ناظرین گندم هستند
04 بهمن 1390
 Imageاقبال محمدی نماینده مریوان وسروآباد خاطرنشان کرد  10هزار نفر از فارغ التحصیلان بخش کشاورزی که در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مدرک تحصیلی دارند، منتظر تصویب طرح استخدام مهندسین ناظر هستند.عضو  کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با اعلام این مطلب گفت: در حالی که طرح استخدام مهندسین ناظر گندم در سال 89 به تصویب رسیده و در مردادماه سال جاری نیز یک فوریت آن تصویب شده بود و در دستور کار صحن علنی مجلس قرار داشت، به شکل ناعادلانه ای از دستور خارج شده است.


خبرگزاری مهر : ردصلاحیت 25 نفر درپنج حوزه انتخابیه استان کردستان
27 دي 1390
Imageسنندج - خبرگزاری مهر: بر اساس گزارش های رسیده هیئت های اجرایی در استان کردستان بیش از 25 نفر از داوطلبان نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در پنج حوزه انتخابیه این استان رد صلاحیت کرده اند که نام سه نماینده فعلی مردم استان در مجلس هشتم نیز در بین اسامی رد صلاحیت شدگان به چشم می خورد. به گزارش خبرنگار مهر،  در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد از مجموع 10 نفر ثبت نام شده به غیر از اقبال محمدی نماینده فعلی مردم در مجلس شورای اسلامی صلاحیت سه نفر دیگر نیز در این حوزه انتخابیه از سوی اعضای هیئت اجرایی رد شده است و در نهایت شش نفر تائید صلاحیت شده اند.
نامه نمایندگان کرد مجلس به بان کی مون/ کمیته حقیقت یاب تشکیل شود
27 دي 1390
Imageرئیس فراکسیون نمایندگان کرد مجلس شورای اسلامی در نامه ای به بان کی مون کشتار بی دفاع مردم ترکیه را محکوم کرد.در نامه اقبال محمدی خطاب به دبیر کل سازمان ملل متحد آمده است: امروزه در این ایام اگر هر کسی اخبار دنیا را رصد کرده باشد اولین موضوعی که توجه او را معطوف می کند رویداد تاسف بار بمباران کاسبکاران مظلوم و بی پناه کردستان ترکیه است و بار دیگر آستین ناقضان حقوق بشر و دولتمردان به اصطلاح عدالت گر ترکیه در کشتار فجیع و ضد بشری کما فی سابق منجر به کشته شدن 35 نفر از مردم بی گناه مناطق کردنشین شدند.

محکومیت کشتار مردم ترکیه/ اعتراض نمایندگان کرد مجلس به این جنایت
10 دي 1390
Imageرئیس فراکسیون نمایندگان کرد مجلس شورای اسلامی کشتار مردم بی دفاع کرد در کشور ترکیه را محکوم کرد و خواستار پاسخگویی دولت این کشور به این جنایت ضد بشری شد.اقبال محمدی با اشاره به کشتار 10 ها نفر از مردم کرد کشور ترکیه در جریان یک حمله هوایی بیان کرد: متاسفانه کشور ترکیه به بهانه ای واهی به مردم بی دفاع کرد در جنوب این کشور حمله کرد و باعث کشته شدن افراد بی گناه شد.


گزارش تصویری ازبازدیدهای اخیر نماینده مریوان وسروآباد
10 دي 1390
Imageاقبال محمدی رئیس فراکسیوان نمایندگان کردمجلس شورای اسلامی درهفته اخیر ضمن شرکت درجلسات شورای اداری شهرستانهای مریوان وسروآباد ومطرح کردن مشکلات مردم ،ازشهرچناره ورونداحدث سدگاران وبیمارستانهای بوعلی و.فجرمریوان بازدید کردند .

اقبال محمدی از دو ورزشكار مریوانی تجلیل كرد
06 دي 1390
Imageاقبال محمدی نماینده مردم مریوان وسروآباد درمجلس شوراای اسلامی  در حاشیه دیدار با جمعی از ورزشكاران مریوانی از دو جوان موفق این شهر كه در مسابقات جهانی و آسیایی افتخار كسب كرده بودند تقدیر كرد.در این دیدار رئیس فراکسیون نمایندگان کرد از دو جوان موفق مریوانی بنام های ' دانا مدرسی ' نایب قهرمان كاراته جهان و هیوا نسیمی دارنده عنوان سوم قایقرانی اسیا، تجلیل و قدردانی كرد.
 

اقبال محمدی از سد گاران و شهر چناره مریوان بازدید كرد
06 دي 1390
Imageنماینده مردم مریوان وسروآباددرمجلس شورای اسلامی  از سد گاران در 20 كیلومتری شمال شرق شهر مریوان و شهر جدید چناره بازدید كرد.رئیس فراکسیون نمایندگان کرد در جریان بازدید از شهر جدید چناره ضمن دیدار و گفت و گو با مردم از نزدیك با مشكلات این مردماین شهر آشنا شد.مهندس محمدی  در این دیدار از كندی اجرای طرح و طولانی شدن زمان طرح انتقاد كرد و گفت: این طرح باید دراسرع وقت به پایان برسد.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 41 - 50 از 337