تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :18
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5412
کل بازدیدها :407066

سخنرانی و مصاحبه ها
ارتباط موثر دستگاه‌های نظارتی از ایجاد ناعدالتی‌ جلوگیری می‌کند
18 آذر 1390
Imageرئیس فراکسیون نمایندگان کرد ونماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، وجود ارتباط بین دستگاه‌های نظارتی را موجب جلوگیری از ناعدالتی‌ در کشور عنوان کرد.اقبال محمدی امروز در هفتمین جلسه شورای اداری استان کردستان که با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور که در استانداری تشکیل شد، اظهار داشت: باید بر آسیب‌شناسی در زمینه‌های مختلف به ویژه در بخش سرمایه‌گذاری توجه بیشتری شود.
وی تصریح کرد: برای رسیدن به اهداف تعیین شده در برنامه پنج ساله توسعه و سند چشم‌انداز همه دستگاه‌های اجرایی موظف به رعایت و انجام دستورالعمل‌های ابلاغ شده هستند.

ساخت های و سازهای غیرمجاز چهره شهر مریوان را مخدوش کرده است
29 آبان 1390
Imageنماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت و سازهای غیرمجاز چهره شهر مریوان را مخدوش کرده است.اقبال محمدی بیان کرد: علیرغم تذکرات صورت گرفته طی چند سال اخیر ولی متاسفانه بنا به دلایل مختلف تاکنون اقدام جدی و قاطعی در خصوص کنترل ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان مریوان صورت نگرفته و ادامه این روند نیز نگران کننده است.وی بیان کرد: وضعیت ساخت و سازهای غیرمجاز در شهر مریوان به گونه ای است که هم اکنون چهره این شهر به کلی مخدوش شده است و به همین دلیل از همه مسئولان شهر به ویژه شهرداری و اعضای شورای شهر انتظار می رود که با نظارت بیشتر روند فعلی را متوقف و ساماندهی کنند.

تقویت بخش خصوصی تضمین‌کننده توسعه پایدار است
29 آبان 1390
Imageنماینده مردم مریوان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر فراهم‌کردن زمینه‌های فعالیت بخش خصوص در عرصه‌های مختلف گفت: تقویت بخش خصوصی تضمین‌کننده توسعه پایدار استان است.اقبال محمدی در مراسم افتتاح بیمارستان 50 تختخوابی دکتر سیدالشهدایی سنندج اظهار داشت: فراهم کردن حضور بخش خصوصی در عرصه‌های مختلف از جمله دغدغه‌های مجلس و دولت است و با توجه به اصل 44 قانون اساسی همه مسئولان و مدیران موظفند در این خصوص با تمام توان گام بردارند.

امنیت بستر اصلی برای جذب سرمایه گذاری در کردستان است
21 آبان 1390
Imageنماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی ایجاد امنیت پایدار را بستر اصلی برای جذب سرمایه گذاری در کردستان عنوان کرد.اقبال محمدی در جریان بازدید از فرماندهی انتظامی شهرستان مریوان و دیدار با پرسنل شاغل در این بخش اظهار داشت: ایجاد و تامین امنیت بستر اصلی برای جذب سرمایه گذاری و لزوم توسعه و پیشرفت استان کردستان در تمامی بخشها به شمار می رود.

حفاظت فرهنگ های بومی باعث تقویت فرهنگ ملی می شود
08 آبان 1390
Imageنماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی حفاظت از فرهنگ بومی و محلی را زمینه ساز تقویت فرهنگ ملی ایران اسلامی عنوان کرد.اقبال محمدی در اولین کنگره اورامان شناسی اظهار داشت: حفاظت، ترویج و انتقال فرهنگ های بومی و محلی هر منطقه یک وظیفه ملی و همگانی است و این مهم زمینه را برای تقویت و اعتلا هر چه بهتر فرهنگ ملی ایران اسلامی فراهم می کند.وی با اشاره به اینکه این اولین کنگره است که به میزبانی و با عنوان اورامان شناسی در این منطقه برگزار می شود، گفت: امیدواریم که این کنگره بتواند فرهنگ، آداب و رسوم، اعتقاداتی دینی، گویش و پوشش این منطقه را به کشور و در ادامه به دیگر نقاط جهان معرفی کند.


مریوان قطب تئاتر خیابانی کشور/ کردستان ظرفیت میزبانی رویدادهای فرهنگی را دارد
29 مهر 1390
Imageنماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، شهر مریوان را قطب اصلی تئاتر خیابانی در کشور عنوان کرد و خواستار توجه بیشتر برای تقویت برگزاری جشنواره های مختلف در این بخش شد.
اقبال محمدی در جریان دیدار با هنرمندان شرکت کننده در ششمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان و تماشای یکی از نمایش های حاضر در بخش مسابقه این جشنواره بیان کرد: مریوان قطب اصلی تئاتر خیابانی در کشور است و باید زمینه های مناسب برای تقویت برگزاری جشنواره های مختلف در این عرصه فراهم شود.


اختصاص 5 میلیارد تومان برای احیا و لایروبی دریاچه زریوار
11 مهر 1390

 Imageنماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس گفت: در سفر سوم هیئت دولت به کردستان اعتباری افزون‌بر پنج میلیارد تومان برای احیا و لایروبی و سامان‌دهی دریاچه زریوار منظور شد.اقبال محمدی"  گفت: با توجه به محدودیت فصل کاری در کردستان و فرارسیدن فصل سرما انتظار می‌رود ریاست جمهوری و سازمان حفاظت محیط‌زیست و معاونت نظارت راهبردی ریاست جمهوری نسبت به تأمین و تخصیص این اعتبار اقدام عاجل به‌عمل بیاورند.

 

 

 

بیمه کارگزاران دفاتر مخابرات روستایی در کشور اجرایی می شود
11 مهر 1390
Imageنماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی از اجرایی شدن بیمه کارگزاران دفاتر مخابرات روستایی در سراسر کشور خبر داد.اقبال محمدی در حاشیه برگزاری همایش سراسری فناوری اطلاعات و ارتباطات به خبرنگار مهر گفت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی اینجانب و اخذ مصوبه از مجلس شورای اسلامی مقدمات لازم برای بیمه کارگزاران دفاتر مخابرات روستای صورت گرفته و این مهم در آینده نزدیک عملیاتی می شود.وی ادامه داد: بیمه کردن کارگزاران دفاتر مخابرات روستایی به عنوان یک دغدغه اصلی از دو سال قبل تاکنون از سوی این جانب مطرح و خوشبختانه با استقبال سایر نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مواجه شده و اعتبار لازم در بودجه سال جاری برای این اجرایی کردن این مهم منظور شد.


کتاب مهمترین ابزار توسعه فرهنگی در جامعه است
08 مهر 1390
Imageنماینده مردم شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم حمایت از کتابخانه های عمومی گفت: مهمترین ابزار توسعه فرهنگی در هر جامعه ای کتاب است.
اقبال محمدی ظهر پنجشنبه در مراسم اختتامیه ششمین گردهمایی کارشناسان کتابخانه های مشارکتی کشور که به مدت دو روز در مریوان برگزار شد، اظهار داشت: کتابخانه های عمومی در راستای ایفای نقش موثر خود به حمایتهای بیشتری از سوی سایر نهادهای و دستگاه های اجرایی نیاز دارند.
همراهی اصناف عامل اصلی در اجرای موفق قانون هدفمندی یارانه هاست
19 شهريور 1390
Image خبرگزاری مهر: نماینده مردم شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی همراهی و مشارکت اصناف را یکی از عوامل اصلی در راستای اجرایی کردن قانون هدفمندی یارانه ها در کشور عنوان کرد.
ب اقبال محمدی  در مراسم تجلیل ازنمونه اصناف شهرستان سنندج اظهار داشت: همراهی و مشارکت انصاف در راستای اجرایی کردن قانون هدفمندی یاران ها بسیار مهم بود و به دلیل این همراهی بود که این قانون با کمترین مشکل و تنش در حال اجراست.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 بعد > آخر >>

نتایج 1 - 10 از 33