تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :18
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5412
کل بازدیدها :407066

سخنرانی و مصاحبه ها
طرح تهیه شناسه رسمی برای اشیای عتیقه و میراث فرهنگی نیاز به کار کارشناسی دارد
09 مرداد 1390
Imageنماینده مریوان با بیان اینکه طرح تهیه شناسه رسمی برای اشیای عتیقه و میراث فرهنگی نیاز به کار کارشناسی دارد، گفت: این طرح برای تکمیل و بررسی بیشتر به کمیسیون تخصصی ارجاع شود.اقبال محمدی در مخالفت با 2 فوریت طرح تهیه شناسه رسمی برای اشیای عتیقه و میراث فرهنگی گفت: حفظ آثار فرهنگی، ادبی، باستانی و میراث تاریخی مهم است اما نیاز به کار کارشناسی دارد.
افزایش صادرات غیرنفتی نیازمند اصلاح قوانین گمرکی است
09 مرداد 1390
Imageنماینده مردم مریوان و سروآباد در موافقت با کلیات لایحه امور گمرکی، گفت: افزایش صادرات غیرنفتی، نیازمند اصلاح قوانین گمرکی و ایجاد امکانات شایسته است."اقبال محمدی" در موافقت با کلیات لایحه امور گمرکی، این لایحه را یکی از بحث‌های تخصصی در راستای 7 طرح تحول اقتصادی یاد کرد و گفت: مجلس به منظور شناسایی نقاط ضعف و قوت لایحه امور گمرکی آن را در کمیسیون های تخصصی مورد بررسی قرار داد.

سهم اندک کردستان از اعتبارات ملی/ نیازها بیشمار و منابع مالی محدود
29 تير 1390

Imageجبران محرومیت های کردستان با این روند توزیع اعتبارات امکان پذیر نیست
نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی نیز معتقد است که جبران محرومیت های استان کردستان تنها با استفاده از اعتبارات جهشی میسر خواهد بود و دولت باید در این بخش برنامه ریزی مدون و هدفمندی را مورد توجه قرار دهد و ادامه این روند توزیع اعتبارات محرومیت های کردستان را جبران نخواهد کرد.

113 روز از سال 90 گذشت/ اعتبارات عمرانی استانها توزیع نشد
29 تير 1390
Imageضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تاخیر در ارائه لایحه بودجه از جمله مشکلاتی است که بیشتر در استانهای همچون کردستان به وجود می آید و متاسفانه تلاش نمایندگان نیز در تسریع در تصویب بودجه هم مثمرثمر واقع نشد و این روند در درازمدت کشور را با مشکلاتی مواجه می کند.اقبال محمدی بیان کرد: تاخیر دولت در ارائه لایحه بودجه غیرقابل توجیه بود ولی به نظر می رسد امروز مهمترین کار در استانها لزوم تسریع در توزیع استانی و شهرستانی بودجه است تا پروژه ها و طرح های عمرانی با مشکلات بیشتری نیز مواجه نشوند و از سه تا چهار ماه باقی مانده کارهای عمرانی با جدیت بیشتری دنبال شوند.

 
نظارت دهياران بسترساز آباداني بيشتر روستاهاست
29 تير 1390
Imageنماینده مردم مریوان وسرواباددرمجلس شورای اسلامی  با تاكيد بر نظارت بيشتر بر پروژه‌هاي عمراني در روستاها توسط دهياران گفت: نظارت دهياران بسترساز آباداني بيشتر روستاست و بايد اين مهم مورد توجه آنان در حين انجام پروژه‌ها قرار گيرد.اقبال محمدی  ‌در جمع دهياران روستاهاي شهرستان مریوان ‌ اظهار داشت: امروزه دهياران به عنوان بازوان توانمند دولت در راستاي رفع موانع و مشكلات روستاها نقش بسيار مهمي دارند.

کشاورزی در سروآباد توسعه می یابد
29 تير 1390
Imageنماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی از لزوم توجه بیشتر به توسعه بخش کشاورزی در شهرستان سروآباد خبر داد. اقبال محمدی در جریان دیدار نماینده ولی فقیه در استان کردستان با مردم شهرستان سروآباد در مسجد جامع این شهر اظهار داشت: کشاورزی یکی از ظرفیت های ارزشمند در شهرستان سروآباد به شمار می رود و به همین دلیل باید از این ظرفیت در راستای تسریع در توسعه و پیشرفت شهرستان سروآباد بهره برداری شود.
جانباز سند افتخار ملت ايران است
29 تير 1390
Imageاقبال محمدی نماینده مردم مریوان وسروآباددرمجلس شورای اسلامی  جانبازان را پاسداران ارزش‌هاي اسلامي و سند افتخار آفرين ملت ايران دانست.مهندس محمدی  در مراسم تجليل از جانبازان شهرستان سروآباد اظهارداشت: روز جانباز يادآور ايثار و از خودگذشتگي بزرگ جانباز عرصه تاريخ حضرت ابوالفضل العباس(ع) است. وي با اشاره به وجود معنويت جانبازان در جامعه بيان داشت: جانباز كسي است كه به قصد قرب الهي از دنيا رسته و براي نجات جامعه خود ار چنگال اهريمن بي‌ايمان جهاد مي‌كند و جان خود را در طبق اخلاص مي‌نهد.
هزينه كرد جرايم رانندگي در استان ها به جبران كمي اعتبارات كمك مي كند
29 تير 1390
Imageنماينده مردم شهرستان هاي سروآباد و مريوان در مجلس شوراي اسلامي، از پيگيري طرحي در مجلس در جهت بازگرداندن ارقام جرايم رانندگي به ليست بودجه و اعتبارات استان ها خبر داد و گفت: در صورت تصويب اين طرح مي توان بخشي از كمبود بودجه استان ها را از اين طريق جبران كرد.   اقبال محمدي در جلسه شوراي توسعه و برنامه ريزي استان در سنندج، افزود: جريمه هاي رانندگي اگر در هر استان هزينه و به خزانه آن استان بازگردانده شود مي تواند كمبودهاي بودجه اي استان ها را تا حدودي جبران كند.

رفع مشکلات تعاونیهای مسکن مهرکردستان باید دراولویت قرارگیرد .
09 تير 1390
Image نماينده مردم شهرستان هاي مريوان و سروآباد در مجلس شوراي اسلامي، اجراي طرح ملي مسكن مهر در كشور را در راستاي استقرار عدالت در جامعه يكي از طرح هاي موفق دولت دانست.   اقبال محمدي در همايش تجليل از تعاوني هاي برتر مسكن مهر استان كردستان در سنندج گفت: مسكن و سرپناه به يكي از معضلات اصلي كشور تبديل شده بود كه دولت با طراحي طرح مسكن مهر به خوبي اين دغدغه را از بين برد. وي روند اجراي طرح مسكن مهر در كشور و استان را مطلوب ارزيابي كرد و افزود: در بازديدهايي كه از پروژه هاي مسكن مهر به عمل آورده ايم شاهد برخي مشكلات و نواقص هستيم كه اميدواريم با درايت مسوولان اين مشكلات برطرف شود.
دولت از کشاورزان حمایت کند
18 ارديبهشت 1390
Imageنماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای با رئیس‌جمهوری در باره میزان سهمیه و نحوه توزیع سوخت بخش کشاورزی، حمایت از کشاورزان و توجه بیشتر به وضعیت کشاورزی را خواستار شده است.به گزارش خانه ملت، مشروح نامه "اقبال محمدی" که در نشریه سوران کردستان منتشر شده است را در ادامه می‌خوانید:جناب آقای دکتر احمدی‌نژادرئیس محترم جمهوری اسلامی ایرانسلام علیکماحتراما در ارتباط با مسائل و مشکلات موجود و میزان سهمیه و نحوه توزیع سوخت بخش کشاورزی کشور نظر جنابعالی را به موارد ذیل معطوف می‌دارد.

<< شروع < قبل 1 2 3 4 بعد > آخر >>

نتایج 11 - 20 از 33