تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :18
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5412
کل بازدیدها :407066

سخنرانی و مصاحبه ها
‌اولويت شوراي فرهنگ عمومي آسيب‌شناسي معضلات اجتماعي باشد
25 بهمن 1389
Imageرئيس مجمع نمايندگان كردستان در مجلس شوراي اسلامي با تأكيد بر جلوگيري از تأثيرات فرهنگ غربي بر جامعه گفت: اولويت شوراي فرهنگ عمومي بايد آسيب‌شناسي معضلات اجتماعي باشد.اقبال محمدي شامگاه چهارشنبه در جلسه شوراي فرهنگ عمومي كردستان در سنندج اظهار داشت: شوراي فرهنگ عمومي از شوراهاي تأثيرگذار در زمينه برطرف شدن مشكلات و مسائل اجتماعي در كشور است. وي افزود: مسئوليت اين شورا در كردستان با توجه به منويات مقام معظم رهبري مبني بر فرهنگي بودن استان دوچندان است و بايد در راستاي تقويت شاخص‌هاي فرهنگ برنامه‌ريزي موثري داشته باشند.

حمايت از نخبگان فرآيند تبديل ايران به قدرت علمي منطقه راتسريع مي كند
20 بهمن 1389
Imageرئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی رشد و توسعه علمی کشور را زمینه ساز اقتدار و عزت هر چه بیشتر ایران اسلامی عنوان کرد.اقبال محمدی بعد از ظهر سه شنبه همزمان با برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر در مراسم جشن ستارگان ویژه تجلیل از برترین های کنکور استان که در دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار داشت: رشد و توسعه علمی در کشور زمینه ساز اقتدار و عزت هر چه بیشتر نظام اسلامی می شودوی عنوان کرد: با توجه به اسناد بالادستی نظام به ویژه چشم انداز ایران 1404، باید کشورمان به یکی از قدرت های برتر علمی در منطقه تبدیل شود که خوشبختانه در حال حاضر و با توجه به اقدامات و برنامه ریزی های صورت گرفته، گام های نخست در این حوزه برداشته شده و باید برای رسیدن به این هدف بسیار مهم تلاش و جدیت بیشتری در دستور کار سازمان ها و نهادهای دولتی مسئول قرار گیرد.
کردستان نماد عینی وحدت و همدلی در کشور است
20 بهمن 1389
Imageرئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس این استان را نماد عینی از وحدت و همدلی در سطح کشور عنوان کرد. اقبال محمدی شامگاه سه شنبه در جریان دیدار نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی با نماینده ولی فقیه در کردستان و مسئول مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور، اظهار داشت: استان کردستان نماد عینی وحدت و همدلی در کشور به شمار می رود و باید با اطلاع رسانی درست این وضعیت بسیار خوب را به مردم ایران اسلامی و سایر کشورهای مسلمان نیز منتقل کرد.وی عنوان کرد: یکی از برکات پیروزی انقلاب اسلامی که بارها مورد تاکید امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری نیز قرار گرفته لزوم تقویت وحدت در میان شیعه و سنی در کشور بوده و خوشبختانه امروز این مهم را به صورت عینی در استان کردستان مشاهده می کنیم که امیدواریم با همت و تلاش مسئولان در جهت خدمت گزاری بهتر به مردم شاهد توسعه و پیشرفت استان در تمامی بخش ها نیز باشیم.
مساعدت ويژه وزارت ارشاد ‌براي صدور مجوز كتاب در كردستان
21 مهر 1389

Imageنماينده مردم مريوان و سروآباد در مجلس بر مساعدت ويژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي نسبت به صدور مجوز كتاب‌هايي به زبان كردي تاكيد كرد.اقبال محمدي در كنگره ملاحسن دزلي كه با حضور جمعي از مسئولان، فرهيختگان و نويسندگان در سروآباد برگزار شد، اظهار داشت:وي كمبود نشريات مختلف همچون هفته‌نامه‌ و ماهنامه به زبان كردي با توجه به سرانه جمعيت استان را از مهم‌ترين مشكلات حوزه فرهنگي در اين شهرستان و حتي استان دانست و افزود: تلاش مسئولان در راستاي اجرايي شدن اصل 15 قانون اساسي مبني بر صدور مجوز براي انتشار نشريات مختلف به زبان كردي از ضرورت‌هاي اجتناب‌ناپذيري است كه بايد به آن توجه شود. نماينده مردم مريوان و سروآباد در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان كرد: براي نيل به اين هدف لازم است كه با تخصيص يارانه به نشريات و مطبوعات و هفته‌نامه‌هايي به زبان كردي در راستاي توسعه بيش از پيش آنها گام‌هاي اساسي برداشته شود.

در دوره وزارت دکتر حاجی بابایی انقلاب عظیمی در آموزش و پرورش صورت گرفته است
04 مهر 1389

Imageبه گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش به نقل از روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش كردستان ، نماینده مردم شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان در مراسم تحلیف معلمان جدید الاستخدام آموزش و پرورش کردستان که با حضور جمعی از مسئولان که در سنندج برگزار شد با اشاره به استخدام حدود 2000 نفر از معلمان جدید الاستخدام در آموزش و پرورش کردستان ، از طرف نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی از اقدامات مجدانه دکتر حاجی بابایی وزیر آموزش و پرورش در تدوین ، تصویب و اجرایی نمودن استخدام معلمان جدید و تبدیل وضع معلمان حق التدریس تشکر وقدردانی نمود و گفت : امروز با اقدامات و پیگیری های که از طرف دکتر حاجی بابایی انجام شده است انقلاب عظیمی در آموزش و پرورش در این مدت کوتاه صورت گرفته است که باید قدر این نعمت را بدانیم و سپاس گزار این اقدامات مهم باشیم . 


اعتبارات فصل پژوهش متناسب با نیازهای کشور نيست .
27 شهريور 1389

Imageبه گزارش خبرنگار مهر در سنندج، اقبال محمدی بعد از ظهر چهارشنبه در جریان برگزاری چهلمین نشست معاونان پژوهشی دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فن آوری کشور، اظهار داشت: متاسفانه علیرغم اهمیت و جایگاه پژوهش در توسعه کشور ولی متاسفانه اعتبارات این بخش متناسب با نیازهای کشور نیست.وی با انتقاد از سهم بسیار پائین فصل پژوهش از اعتبارات در بودجه های سالیانه کشور، بیان داشت: در حالی که در تمامی کشورهای توسعه یافته جهان سهم پژوهش از اعتبارات در بودجه های سالیانه بالاست ولی متاسفانه در کشور ما این موضوع کمتر مورد توجه متولیان امر قرار گرفته است.

افزايش سهم اعتبارات تحقيقات كشاورزي در برنامه پنجم
27 شهريور 1389
Imageخبرگزاري فارس: عضو كميسيون كشاورزي مجلس از افزايش ميزان سهم اعتبارات تحقيقات كشاورزي در برنامه پنج ساله پنجم توسعه كشور خبر داد.
به گزارش خبرگزاري فارس از سنندج، اقبال محمدي بعد از ظهر امروز در هجدهمين اجلاس سالانه برنامه‌ريزي تحقيقاتي موسسه تحقيقات كشاورزي ديم كشور در دانشكده پرستاري دانشگاه علوم پزشكي كردستان، اظهار داشت: يكي از عامل‌هاي مهم در پيشرفت و دستيابي به توسعه پايدار توجه به دستاوردهاي تحقيقاتي است و بايد نتايج تحقيقاتي در عرصه‌هاي آموزشي و عملي اجرايي شود. وي از ميزان اعتبارات تخصيصي به تحقيقات كشاورزي در كشور انتقاد كرد و افزود: اگر اين مسئله را با كشورهاي پيشرفته و در حال توسعه مقايسه كنيم نيازمند پاسخگويي مسئولان و مجلس نسبت به اين مسئله است.
شوراها پل ارتباطی مابین مردم ومسئولین
11 ارديبهشت 1389
Imageاقبال محمدی امروز در همايش شوراهاي اسلامي شهر و روستاي  شهرستان مريوان اظهار داشت: شوراها از طريق آراي مردم انتخاب شده‌اند و پلي در ميان مردم و مسئولان هستند ودر توسعه و آباداني شهر و روستا نقش بسزايي دارند. نماينده مردم شهرستان‌هاي مريوان و سروآباد در مجلس شوراي اسلامي در اين همايش با تبريك سالروز تشكيل شوراهاي اسلامي در سخناني به موفقيت‌هاي چشمگير و بسيار خوب شوراها در سال‌هاي گذشته اشاره كرد. اقبال محمدي اظهار داشت: با خدمات ارائه شده توسط نظام جمهوري اسلامي ايران در اين منطقه شاهد كاهش محروميت به ويژه در روستاها هستيم.
همچنين در اين همايش نمايندگان شوراهاي شهر و روستا مسائل و مشكلات خود را مطرح كردند
شوراهاي اسلامي مظهر دموكراسي و مردم‌سالاري ديني هستند.
11 ارديبهشت 1389

Imageاقبال محمدی نماینده مردم شریف شهرستانهای مریوان وسروآباد درمجلس شورای اسلامی  در همايش روسا و اعضاي شوراهاي اسلامي شهر و روستا كه به مناسبت نهم ارديبهشت‌ماه در سروآباد برگزار شد، اظهار داشت: شوراها پل ارتباطي بين مردم و مسئولان هستند و لازم است كه همه دستگاه‌هاي اجرايي با اين نهاد مردمي همكاري‌هاي لازم را داشته باشند. وي با بيان اينكه رسالت و وظيفه شوراها در قبال مردم بسيار مهم و سنگين است، افزود: شوراها به عنوان نمايندگان مردم بايد با تعامل هرچه بيشتر خواسته‌هاي بحق مردم را به مسئولان يادآوري كنند. ایشان درادامه  بر توجه جدي شوراها به قانون در اقدامات و عملكردشان تاكيد كرد و گفت: تشكيل شوراهاي اسلامي، اقدامي بسيار موثر در فرايند مردم سالاري و مشاركت مردم در سرنوشت خويش محسوب مي‌شود.

سخنرانی مهندس محمدی درنمازجمعه مورخه 6/1/89 مریوان
07 فروردين 1389

Imageمهندس اقبال محمدی نماینده مردم شریف شهرستانهای مریوان وسروآباد درمجلس شورای اسلامی ضمن شرکت درنمازجمعه مورخه 6/1/89 شهرمریوان ودیدار وبررسی مشکلات موردی مردم ومراجعین به بیان بیلان کاری خوددرطی دوسال گذشته پرداختند که مشروح سخنان ایشان ذیلاً می آید :
سلام وعرض تبریک سال نو به مردم شریف ،متدین ومیهمان نواز  مریوان وسروآباد ومناطق اورامان وسرشیو وخاومیرآباد شامیان وکوماسی وژاه ورد غربی وشرقی و تشکر ازامام جمعه محترم مریوان وتقدیروتشکر ازتمام مسئولان وکسانی که درسال 88 خالصانه برای ترقی شهرستانهای مریوان وسروآباد وخدمت به مردم تلاش نموده اند .

<< شروع < قبل 1 2 3 4 بعد > آخر >>

نتایج 21 - 30 از 33