تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :1
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5395
کل بازدیدها :407049

هر چه زودتر مسیر گردنه تته جهت تردد مسافران هر دو شهرستان بازگشایی شود.
20 فروردين 1395
ماموستا ملا قادر قادری امام جمعه پاوه در نماز جمعه این هفته با گلایه از مسئولین اداره راه و شهرسازی سرو آباد جهت تعلل در بازگشایی گردنه تته، از مسئولین این شهرستان خواست جهت بازگشایی این مسیر تته به یاری مسئولین و پرسنل اداره راه شهرستان پاوه بیایند تا هر چه زودتر مسیر گردنه تته جهت تردد مسافران هر دو شهرستان بازگشایی شود.
اهمیت نماز از دیدگاه ماموستا شیرزادی
20 فروردين 1395
ماموستا مصطفی شيرزادی در خطبه های نماز جمعه اين هفته شهر مريوان که با حضور نمازگزاران مریوانی در مسجد جامع این شهر و خیابان های اطراف برگزار شد، گفت:نماز خواندن در خیابان و در تفرجگاه ها باعث بیداری و انتقال افکار اسلامی به جامعه می شود.
روز جهانی مبارزه با مین
19 فروردين 1395

20 میلیون مین هدیه صدام به ایران در جنگ تحمیلی بود. با توجه به اهمیت موضوع و خسارتهای جانی و مالی ناشی از آن  بخصوص در مناطق مرزی کشور و به مناسبت روز جهانی مبارزه با مین مطالبی گردآوری و تقدیم می گردد.

مردم مریوان در صف های طولانی مراکز پکنیک پرکنی
17 فروردين 1395
قطع گاز شهرستان مریوان به علت رانش زمین سوالاتی زیادی را در ذهن کارشناسان با تخصص های مختلف ایجاد می کند و خیلی مهم است.
آیا خط انتقال این پروژه مهم قبل از اجرا مطالعه شده است؟ آیا به فاز مطالعه پایداری دامنه و رانش زمین و تدابیر کنترل رانش و تثبیت دامنه در مسیر خط انتقال پروژه مهم گاز رسانی توجه شده است؟
و چند سوال دیگر که با توجه به شیبدار بودن دامنه ها و اهمیت لاین انتقال لوله گاز رسانی حتی به یک روستا و پیامد های ناشی ازشکستن لوله گاز از قبیل آتش سوزی احتمالی و غیره قابل تعمق و لازم به بررسی و بازنگری است. بهر حال  پیشگیری قبل از درمان و علاج  واقعه قبل از وقوع است.....
13 فروردین، روز احترام به طبیعت
16 فروردين 1395

سرویس ایران- 13 فروردین ماه روز طبیعت نامگذاری شده است اما اگر یک روز بعد از روز طبیعت به محیط زیست سری بزنید شاهد تناقض این روز با نامش خواهید بود زیرا تا چشم کار می کند زباله دیده می شود که مردم در طبیعت به جای گذاشته اند.

افزایش میزان صادرات و فروش نفت اما به چه قیمتی
16 فروردين 1395

سرویس ایران- رییس جمهوری در دیدار وزیر، مدیران و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فناوری ارتباطات و اطلاعات را از پایه‌های توسعه کشور دانست و گفت: اگر برجام نبود، قدم به قدم حتی یک بشکه نفت را هم نمی‌توانستیم صادر کنیم.

اصلاح طلبی یک جریان سیاسی در ایران
16 فروردين 1395
اصلاح طلبان باید در مرحله دوم انتخابات مجلس دهم مشارکت فعال داشته باشند، اصلاح طلبی این نیست که امروزه عده ای آن را مطرح می کنند. اصلاح طلبی در قاموس بعضی ها راهی برای رسیدن به پست و یا رانت بوده و این تزلزل یک اندیشه می باشد
روز طبیعت مبارک باد
15 فروردين 1395
روز 13 فررودین، روزطبیعت است. طبیعت زیبای منطقه مریوان، دوباره همچون سالهای متمادی آغوش سبز خود را برای  عزیزانش بازکرد، البته این بار با سورپرایزی فوق العاده که انگار خیلی وقتها بود مهمانای عزیزش را در روز خود غافلگیر نکرده بود چون او می خواست به همه بگوید که چه چشمه ها ورودخانه های پرآب و خروشانی دارد که بیایید یک روز را درآغوش من سپری کنید
نگرشی بر تاریخ سیزده بدر
15 فروردين 1395
 پوریم (به عبری פורים) نام یکی از اعیاد مذهبی در یهود برای جشن گرفتن نجات یهودیان است.اگر چه برخی عید پوریم را یادآور رابطه باستانی ایران و یهود می دانند اما اصل و اساس این جشن، پاسداشت یک هولوکاست ایرانی است..
بیکاری جوانان ریشه آسیب های اجتماعی
15 فروردين 1395
 بیکاری جوانان ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی به شمار می رود به ویژه بالا رفتن سن ازدواج و تجردگرایی، که به نوبه خود آسیب های دیگری را به پیکر جامعه وارد می کند.
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 31 - 40 از 699