تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :1
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5395
کل بازدیدها :407049

آموزش خطرات ناشی از انفجار مین
07 دي 1394
در راستای پیشگیری از معلولیت های ناشی از انفجار مین و مهمات عمل نکرده بر جا مانده از جنگ تحمیلی، خطرات مین و آگاهسازی مردم روستاهای اطراف و مناطق آلوده به مین شهرستان مریوان، از طریق دهیاران آموزش داده می شود
ابطال 12قطعنامه عليه جمهورى اسلامى ايران
25 آذر 1394
اتهام هاى واهى ١٣ساله در پرونده فعاليت هاى هسته اى ايران اسلامى و راى شوراى حكام براى بسته شدن پرونده موسوم به پى.ام.دى و ابطال 12قطعنامه عليه جمهورى اسلامى ايران را به ملت شريف ايران، رهبر معظم و مجموعه دولت و مسئولان كشور تبريك عرض مي نمايم، اميد است با سوق كشور در راستاى پيشرفت و توسعه ، شيرينى پاداش تحمل سالها تحريم ظالمانه را به مردم عزيز بچشانيم،این پیروزی ملی و بین‌المللی، بیدار باشی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به کسانی باشد که به جای همنوایی با مردم در قرائت پیام صلح و دوستی و گفت‌وگو و تبادل فکر و اندیشه، بر طبل جنگ و خشونت می‌کوبند، در حالی که تجربه تاریخی اسلام می‌‌گوید، یکی از مهم‌ترین فتوحات پیامبر اکرم (ص) که در قرآن فتح المبین توصیف شده، از طریق صلح حدیبیه به دست آمده است
مریوان یکی از زیبا ترین شهرهای ایران
09 آذر 1394
مريوان شهري در غرب ايران و در همسايگي كشور عراق واقع شده است كه جمعيت آن نزديك به يكصد بیست و پنج هزار نفر تخمين زده می ‌شود. مريوان مركز این شهرستان با احتساب جمعيت روستاها بالغ بر يكصدو هشتاد هزار نفر در اين منطقه زندگی می ‌كنند. اين شهر در جنوب غرب شهرستان و در شرق درياچه زریبار واقع شده است
حضور مشاوران استاندار كردستان در بخشداریها
03 آذر 1394
روز يكشنبه در محل بخشداری خاووميرآباد شهرستان مريوان جلسه ای با حضور عباس احمدی و عبدالكريم احمد ن‍‍‍‍‍ژاد از مشاوران استاندار كردستان با دهیاران و روسای شورای های اسلامی شهر برده رشه و فرهنگيان آن بخش در خصوص حل مشكلات اين بخش و همچنين توجيه مردم و مسئولين اين بخش در خصوص منطقه آزاد تجاری صنعتی مریوان و بانه به مدت سه ساعت در محل بخشداری خاوومیرآباد برگزار شد.
افتتاح حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر
03 آذر 1394
با تبریک هفته بسیج  و تشکر از جناب سرهنگ حبیب عیسی زاده که به مناسبت هفته بسیج حوزه مقاومت بسیج خواهران کوثر شهر مریوان را با حضور فرماندهان سپاه مریوان افتتاح کرد.
آفرین به سینا صحرایی
03 آذر 1394
با عرض تبریک وآرزوی  توفیق روزافزون برای سینا صحرای از مریوان که باید هفتم آذرماه سالجاری برای حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی جوانان به محل اردوی تیم ملی اعزام شود. البته از مربیان و مسئولین مربوطه تشکر می کنم.
علت فرار دختران
03 آذر 1394
بیش از 90 درصد فرار دختران ناشی از مسائل و مشکلات درون خانواده است افزود: مشکلاتی چون خشونت، تعرض، اعتیاد، پرخاشگری، مشاجرات خانوادگی و غیره از عمده علت‌های فرار دختران از خانه است.
منطقه آزاد تجاری صنعتی
03 آذر 1394
تشکیل مناطق آزاد تجاری به عنوان  یکی از راهکارهای توسعه اقتصادی مناطق در انزوا و تسریع دهنده توسعه عمومی از طریق توسعه تبادلات بین المللی شناخته شده است که در ادبیات توسعه ای از جنگ جهانی دوم به این سو مورد توجه قرار گرفته است.
نگاهی به وظایف و عملکرد نمایندگان مجلس و شاخصه های انتخاب اصلح
30 آبان 1394
با توجه به جایگاه والای نمایندگی مجلس و اهمیت مجلس شورای اسلامی بعنوان قوه قانونگذاری کشور، شناخت وظایف و کارنامه نمایندگان، ویژگی های اخلاقی و عملکردی جهت انتخاب اصلح و متعهدانه امری ضروری برای عموم شهروندان است.
اصلاح طلبان در کردستان
30 آبان 1394
اصلاح طلبان در کردستان همواره با فراز و فرودهای در مسیر حاکمیتی قرار داشته اند.بدون شک تاریخ سیاسی کردستان از سال هفتاد و شش که دولت اصلاحات با حاکمیت اجرائی و با  شکل جدیدی از گفتمان اصلاحات وارد عرصه حاکمیت کشور شد
<< شروع < قبل 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعد > آخر >>

نتایج 71 - 80 از 699