تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :18
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5412
کل بازدیدها :407066

یازدهمین نطق نماینده مریوان وسروآباد90.1.21
22 فروردين 1390
Imageنماینده مردم مریوان و سروآباد در بخشی از نطق خود به افزایش غیرقانونی قیمت گاز مصرف خانگی و مراکز تولیدی اشاره کرد و گفت: از رئیس جمهور و وزارت نفت درخواست دارم در تبیین بهای قیمت گاز مصرفی به‌خصوص برای مساجد و اماکن عمومی چاره‌ای بیندیشند و تجدیدنظر نمایند. نماینده مردم مریوان و سروآباد در واکنش به حوادث تروریستی کردستان، خواستار این شد که مسئولان با جدیت به شناسایی و برخورد با عوامل حوادث تروریستی این استان بپردازند.
"اقبال محمدی" در نطق میان دستور خود در جلسه علنی ایکشنبه - 21 فروردین ماه - مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن حوادث تروریستی اخیر در استان کردستان، گفت: از مسئولان سیاسی –امنیتی کشور درخواست دارم که ضمن ریشه‌یابی عوامل ناامنی‌ها و شناسایی عوامل ترور با آنها برخورد قانونی نمایند.
نماینده مریوان و سروآباد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در سفر به استان کردستان، افزود: مسئولان باید به معضل بیکاری، ایجاد سرمایه‌گذاری و اشتغال پایدار در سال جهاد اقتصادی توجه جدی داشته  و زمینه لازم را برای وحدت عملی و پرهیز از هرگونه تفرقه فراهم آورند.
.وی ضمن ابراز تاسف نسبت به سطح پایین ایمنی جاده‌ها، خاطرنشان کرد: ایران با دارا بودن تنها یک درصد جمعیت جهان 2 درصد از تلفات انسانی ناشی از تصادف در سرتاسر جهان و رتبه اول تصادفات جاده‌ای را به خود اختصاص داده است.
نماینده مریوان افزود: آمار کشته‌شدگان ایران 2 برابر و مجروحان بر اثر تصادف 1.5 برابر استانداردهای جهانی است.
محمدی به بیان آمار تصادفات در سال 88 پرداخت و تصریح کرد: متاسفانه 22 هزار و 974 کشته و تعداد 294 هزار و 702 زخمی را بر اثر تصادف داشته‌ایم به طوری که در کشور هر شبانه روز در حدود 60 نفر و در هر 25 دقیقه یک نفر قربانی تصادفات جاده‌ای می‌شود.

كد خبر: 542 تعداد بازدید خبر: 1408 چاپ خبر ارسال خبر به يك دوست

  نظرات (1)
 1 نویسنده امیدظاهری, تاريخ 12-06-1390
من الله التوفیق. اجرکم عندالله

  • نظرتان را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگي:
پست الکترونیکی:
عنوان نظر:
متن نظر:

کد داخل کادر را وارد کنید* Code