تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :1
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5395
کل بازدیدها :407049

تعلل در پرداخت یارانه، روند افزایشی مصرف شیر را متوقف می‌کند
30 خرداد 1390
Imageعضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که تعلل دولت در تصمیم‌گیری درباره چگونگی پرداخت یارانه شیر به تولیدکنندگان، این صنف را با مشکلات فراوانی روبه‌رو کرده است، گفت: سرانه مصرف شیر در چند سال گذشته روندی افزایشی داشته است و نباید با تعلل و بی‌توجهی جلوی این روند افزایشی را سد کرد."اقبال محمدی" افزود: کمبود توزیع شیر در برخی مناطق کشور به علت عدم تخصیص مبلغ یارانه به کارخانه‌های تولید‌کننده شیر اعلام شده بود.
.
نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:  با روشن نشدن وضعیت پرداخت یارانه‌ها به تولیدکننگان شیر، چندین آسیب زیان‌بار همچون کاهش تولید، افزایش قیمت، ایجاد بازار سیاه و بیکاری فعالان در صنایع دامی، این صنعت را تهدید می‌کند.
وی با ناکافی خواندن یارانه 600 میلیارد تومانی یارانه، ادامه داد: دولت باید در سریع‌ترین زمان ممکن تصمیم‌ خود را درباره هدفمندی یارانه‌ شیر اعلام کند، زیرا هم‌اکنون تمامی فعالان این بخش به صورت مستقل و بدون دریافت یارانه‌های دولتی اقدام به تولید و توزیع شیر می‌کنند.
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: در چند سال گذشته مصرف شیر در کشور یک روند افزایشی را تجربه کرده است و بی تردید اهمیت این موضوع امیدبخش را نباید با تعلل و بی‌توجهی مسئولان کاهش داد

كد خبر: 581 تعداد بازدید خبر: 587 چاپ خبر ارسال خبر به يك دوست

  

  • نظرتان را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگي:
پست الکترونیکی:
عنوان نظر:
متن نظر:

کد داخل کادر را وارد کنید* Code