تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :18
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5412
کل بازدیدها :407066

همراهی اصناف عامل اصلی در اجرای موفق قانون هدفمندی یارانه هاست
19 شهريور 1390
Image خبرگزاری مهر: نماینده مردم شهرستانهای مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی همراهی و مشارکت اصناف را یکی از عوامل اصلی در راستای اجرایی کردن قانون هدفمندی یارانه ها در کشور عنوان کرد.
ب اقبال محمدی  در مراسم تجلیل ازنمونه اصناف شهرستان سنندج اظهار داشت: همراهی و مشارکت انصاف در راستای اجرایی کردن قانون هدفمندی یاران ها بسیار مهم بود و به دلیل این همراهی بود که این قانون با کمترین مشکل و تنش در حال اجراست.

وی عنوان کرد: اصناف به عنوان یکی از تشکل های غیردولتی بسیار مهم و حیاتی در کشور به شمار می رود که در صحنه های مختلف همواره با نظر و فکر مردم همراه بوده و بدون شک کسی نمی تواند منکر نقش ارزشمند این قشر زحمت کش در صحنه های مختلف دفاع از نظام اسلامی باشد.
نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: قشر اصناف بدون هیچ چشم داشتی در خدمت رسانی به مردم حاضر و آماده است و در طول سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران ضمن همراهی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صحنه های مختلف نیز آثار و برکات این حضور مشهود است.
وی با اشاره به برنامه های دولت در راستای توجه به حوزه های بازرگانی و تجارت بیان کرد: تاسیس وزارت خانه جدید و ادغام دو وزارت خانه بازرگانی و صنایع نقطه عطفی در راستای اعمال مدیریت واحد در این دو بخش حیاتی در کشور است که بدون شک این مهم می تواند بخش زیادی از مشکلات و دغدغه های حوزه تجارت و صنعت را رفع کند.
نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در پایان خواستار تسریع ادغام ادارات بازرگانی و صنایع در استانها شد و افزود: انتظار می رود که وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین فرصت نسبت به ادغام ادارات استانی برای اعمال مدیریت واحد و یکپارچه در این بخش اقدام کند.
در این مراسم که با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان و جمعی از مدیران ادارات و سازمان های دولتی برگزار شد از بسیجیان نمونه اصناف شهرستان سنندج تجلیل و تقدیر شد.


كد خبر: 631 تعداد بازدید خبر: 661 چاپ خبر ارسال خبر به يك دوست

  

  • نظرتان را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگي:
پست الکترونیکی:
عنوان نظر:
متن نظر:

کد داخل کادر را وارد کنید* Code