تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :1
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5395
کل بازدیدها :407049

امنیت بستر اصلی برای جذب سرمایه گذاری در کردستان است
21 آبان 1390
Imageنماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی ایجاد امنیت پایدار را بستر اصلی برای جذب سرمایه گذاری در کردستان عنوان کرد.اقبال محمدی در جریان بازدید از فرماندهی انتظامی شهرستان مریوان و دیدار با پرسنل شاغل در این بخش اظهار داشت: ایجاد و تامین امنیت بستر اصلی برای جذب سرمایه گذاری و لزوم توسعه و پیشرفت استان کردستان در تمامی بخشها به شمار می رود.

وی ادامه داد: هر چند که ایجاد و نهادینه کردن امنیت در جامعه تنها وظیفه نیروی انتظامی نیست ولی باید به این نکته هم توجه داشت که یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی در این حوزه مربوط به تعامل مناسب با مردم است که این تعامل باعث افزایش اعتماد شده و اعتماد هم امنیت را به دنبال دارد.
رئیس فراکسیون نمایندگان کرد مجلس شورای اسلامی با اشاره به تلاش های قابل تقدیر نیروی انتظامی در استان های مرزی کشور به ویژه کردستان یادآور شد: نیروی انتظامی باید با عملکرد خود که همانا خدمت مناسب به مردم است اعتماد آنها را جلب کند تا در ادامه زمینه برای ایجاد امنیت پایدار در استان کردستان فراهم شود.
محمدی با اشاره به لزوم تلاش بیشتر نیروی انتظامی در راستای ارائه خدمت رسانی به مردم به ویژه در مرز رسمی باشماق مریوان گفت: وظایف نیروی انتظامی بسیار زیاد است و به همین دلیل نیز انتظار مردم از این نهاد اجتماعی و انتظامی بالاست و خوشبختانه اقدامات خوبی در استان کردستان به ویژه شهرستان مریوان اجرایی شده است.
وی به لزوم تعامل بیشتر پلیس راهنمایی و رانندگی با رانندگان به ویژه در مسیر پر خطر سنندج - مریوان تاکید کرد و یادآور شد: نام پلیس ابتدا راهنمایی است و به همین دلیل انتظار می رود که در این بخش نیز راهنمایی سرلوحه اقدامات قرار گیرد و اگر تخلفی مشاهده شده سپس با متخلف به صورت قاطع برخورد شود.


كد خبر: 664 تعداد بازدید خبر: 629 چاپ خبر ارسال خبر به يك دوست

  

  • نظرتان را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگي:
پست الکترونیکی:
عنوان نظر:
متن نظر:

کد داخل کادر را وارد کنید* Code