تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :1
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5395
کل بازدیدها :407049

ارتباط موثر دستگاه‌های نظارتی از ایجاد ناعدالتی‌ جلوگیری می‌کند
18 آذر 1390
Imageرئیس فراکسیون نمایندگان کرد ونماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، وجود ارتباط بین دستگاه‌های نظارتی را موجب جلوگیری از ناعدالتی‌ در کشور عنوان کرد.اقبال محمدی امروز در هفتمین جلسه شورای اداری استان کردستان که با حضور رئیس سازمان بازرسی کل کشور که در استانداری تشکیل شد، اظهار داشت: باید بر آسیب‌شناسی در زمینه‌های مختلف به ویژه در بخش سرمایه‌گذاری توجه بیشتری شود.
وی تصریح کرد: برای رسیدن به اهداف تعیین شده در برنامه پنج ساله توسعه و سند چشم‌انداز همه دستگاه‌های اجرایی موظف به رعایت و انجام دستورالعمل‌های ابلاغ شده هستند.

وی عنوان کرد: انتظار داریم سازمان بازرسی و دیوان محاسبات با دستگاه‌های اجرایی به گونه‌ای ارتباط برقرار کنند که پرونده‌ای منجر به متهم یا مجرم شناخته شدن فردی نشود.
نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر هشدارهای سازمان بازرسی به ویژه در سیستم بانکی توجه می‌شد، امروز با هجمه‌های دشمنان در این رابطه مواجه نمی‌شدیم.
محمدی در ادامه بر بحث عدالت، سرمایه‌گذاری و توزیع عادلانه اعتبارات توسط دولت عدالت‌خواه در استان‌های کم‌برخوردادر تاکید کرد.
وی عنوان کرد: اگر مسئولان دستگاه‌های اجرایی با نظرات و تذکرات کارشناسان سازمان بازرسی همراه بوده و به آنها توجه کنند رضایت ‌نسبی در بین مردم فراهم خواهد شد.
وی اظهار داشت: با انجام صحیح وظایف محوله و داشتن انسجام و هماهنگی بیشتر آنچه مدنظر قرآن و نظام اسلامی است در کشورمان تحقق پیدا خواهد کرد.
نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه در حال حاضر اعتماد و امنیت لازم در بین مردم و دستگاه های اجرای استان حاکم است.
محمدی ادامه داد: امیدواریم در کردستان شاهد حداقل پرونده در زمینه تخلفات باشیم و بستری برای توزیع عادلانه سرمایه‌گذاری در این استان فراهم شود.
وی بر استفاده از نیروی بومی و توان کارشناسان کردستانی در سازمان بازرسی تاکید کرد و افزود: نیروهای توانمندی در این استان وجود دارند که سازمان بازرسی می‌تواند از آنها بهره بگیرد.
وی تصریح کرد: وجود ارتباط بین دستگاه‌های نظارتی موجب جلوگیری از ناعدالتی‌ها و کاهش آن در جامعه خواهد شد، لذا ما خواستار برقراری ارتباطی تنگاتنگ بین این دستگاه‌ها هستیم

كد خبر: 684 تعداد بازدید خبر: 699 چاپ خبر ارسال خبر به يك دوست

  

  • نظرتان را در مورد این خبر با ما در میان بگذارید
نام و نام خانوادگي:
پست الکترونیکی:
عنوان نظر:
متن نظر:

کد داخل کادر را وارد کنید* Code