تصاویر

آمار بازدید سایت

بازدید امروز :1
بازدید ديروز :228
بازدید ماه :5395
کل بازدیدها :407049

سومین نطق پیش ازدستور مهندس اقبال محمدی نماینده مریوان وسروآباد .87.11.10
11 دي 1387
Imageكدام وجدان بیدار كشتن كودكان را در گهواره‌ها، در مدارس و بیماران را در بیمارستانها تأیید می‌نماید؟ كدام شخص آزاده نسل‌كشی ملتی را با شیوه‌های غیرانسانی و قرون‌وسطایی می‌پذیرد؟ ما مجمع نمایندگان اهل سنت چنین جنایاتی را كه ناشی از حمایت قدرتهای بزرگ جهانی و سكوت حكومتهای منطقه است محكوم می‌نماییم.
دومین نطق پیش ازدستور نماینده مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی مورخه 87.7.14
14 مهر 1387
Imageبه گزارش خانه ملت، متن نطق "اقبال محمدی" سومین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز یكشنبه مجلس شورای اسلامی به این شرح است:
بسم‌ الله الرحمن الرحیم
پنجاه و هفت آیه در قرآن اهمیت آب را كرده بیان
نمایندگان مجلس تا به كی وجعلنا من الماء كل شی حی
وضع كنیم قانون آب و خاك كلكم من آدم، آدم من تراب
اولین نطق نماینده مریوان وسروآباددرمجلس شورای اسلامی 87.4.11
11 تير 1387
Imageبه گزارش خانه ملت، متن نطق "اقبال محمدی" دومین ناطق پیش از دستور جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی به این شرح است:
سلام علیکم جمیعاً و رحمه‌الله
بسم الله الرحمن الرحیم
«والعصر ان الانسان لفی خسر الا الذین آمنوا و عملو الصالحات و تواصوا باالحق و تواصوا بالصبر».
با سلام بر پیامبر گرامی و درود بر روح پر فتوح امام راحل و ارواح طیبه شهداء بویژه شهدای بمباران شیمیایی از حلبچه تا سردشت و از مریوان تا آبادان.
با آرزوی طول عمر برای رهبر معظم انقلاب. درگذشت مرحوم محمدحسین حیدریان نماینده مردم سنقر را به ملت کرد و بخصوص مردم استان کرمانشاه و شما همکاران ارجمند تسلیت می‌گویم.
بيانيه نماینده مریوان وسروآباد به مناسبت روز جهاني قدس
-
Imageهم اينك در آستانه سي‌امين سال روز جهاني قدس به عنوان راهبردي‌ترين سند سياسي ديني انقلاب اسلامي ايران فرض مسلم است با شركت هماهنگ و منسجم در راه‌پيمايي روز قدس حمايت همه جانبه‌ي خويش را از حركت استقلال‌طلبانه‌ي مردم فلسطين و قيام انتفاضه اعلام نماييم و اقدامات ددمنشانه‌ي رژيم اشغالگر صهيونيست در به شهادت رساندن مردم مظلوم ،بیگناه ومسلمات  فلسطيني را محكوم نماييم .
پیام تبریک مهندس اقبال محمدی به مناسبت عیدسعیدقربان
-
Imageعید فرخنده قربان، یادآور تسلیم مطلق و آگاهانه‌ی دو بنده‌ی برگزیده‌ی خدا، ابراهیم خلیل و اسماعیل ذبیح - علی‌ نبینا و علیهما الصلاة والسلام - فرا رسید و بار دیگر فرمان دلنواز خداوند که:" وَأَذِّنْ فِي النَّاسِ بِالْحَجِّ يَأْتُوكَ رِجَالاً وَعَلَى كُلِّ ضَامِرٍ يَأْتِينَ مِنْ كُلِّ فَجٍّ عَمِيقٍ" در دل‌های پاک مشتاقان لقایش را به سوی حرم امن خود فرا خواند. اینجانب این یادمان ارجمند را که به تعبیر رسول گرامی اسلام-صلی الله علیه وسلم- بزرگترین عید مؤمنین است، به محضر یکایک برادران و خواهران  ارجمند، هموطنان گرامی و عموم مسلمین  بخصوص مردم متدین شهرستانهای مریوان وسروآباد تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم. 
اقبال محمدی  نماینده مردم شریف مریوان وسروآباد 
انتخابات فرصتی برای اعتمادسازی جلب مشارکت همه جانبه مردم کردستان
-
Imageاقبال محمدی؛ نماینده مردم شهرستان های مریوان و سروآباد و رئیس فراکسیون نمایندگان کرد مجلس شورای اسلامی استان کردستان در سالهای اخیر شاهد تحولاتی جدی و آبستن رویدادهای جدی‌تر بوده و بدون شک در آینده باید در انتظار پدیده‌های جدید باشیم که با منافع ملی ما گره خورده و برگزاری انتخابات بهترین فرصت برای اعتمادسازی در این استان است.بعضی از مدیران ارشد گذشته استان کردستان بسیاری از پل های اعتماد بین مردم و نظام را تخریب کرده اند و به عبارتی اگر صدای بی اعتمادی امروز شنیده شود، صدای سازهایی است که در آن سال ها نواخته شده است که به گونه ای نگرانی در ارتباط با مشارکت سیاسی و اجتماعی این منطقه باید جدی گرفته شود.


<< شروع < قبل 121 بعد > آخر >>